Prefabrykacja słupów i dźwigarów

Zanim powstanie hala przemysłowa, etakada, kanał spalin, z racji indywidualnych projektów konstrukcji, specyfiki obiektów czy to dla przemysłu, hal magazynowych, obiektów dla energetyki, konieczne jest wstepne prygotowanie pre-fabrykacja elementów kostrukcji stalowych: prefabrykacja słupów, dźwigarów, łaczników, stóp. Łączenie, spawanie, zgrzewanie, elementów wycinanych z hutniczych elementów takich jak ceowniki, teowniki, dwuteowniki, blachy stalowe o dużej grubości, pozwala na wytworzenie elementów konstrukcji stalowych. 

Zaprojektowanie takich produktów do prefabrykacji musi uwzgledniać zarówno wymagania i możliwości montażowe: dobór dźwigów, ilości pracowników niezbędnych do poskładania jak i montowania. Ale także warunki i możliwości transportu zazwyczaj dużych, długich i ciężkich elementów. 

Dobra prefabrykacja konstrukcji stalowych jest kluczem do szybkiej i efektywnej budowy hali stalowej, budowy estakady, szybu windy, wybudowania hali pod klucz. 

Nasz klient firma STALKONCEPT - generalny wykonawca obiektów przemysłowych - jest również producentem wszelkich konstrukcji stalowych w zakres czego wchodzi również zaprojektowanie i prefabrykowanie elementów hal i konstrukcji wogóle. 

 

 

Budowa hal STALKONCEPT

INFOSPLITpozycjonowanie stro ..

INFOSPLIT
pozycjonowanie stron www

tel. +48 781 855 781