Referencje

Najlepszymi referencjami są dobrze wypozycjonowane strony naszych Klientów. Przedstawiamy przegląd wybranych stron www, które zostały zoptymalizowane i wypozycjonowane przez nas.

 

Klient: http://www.milekdesign.pl

Salony fryzjerskie Milek Design to uznana firma prowadzona przez znanych stylistów. Czesanie, cięcie, stylizacja fryzur, makijaż to domena usług kilkudziesięciu zatrudnionych tam fryzjerów i stylistów. Milek Design prowadzi usługi dla wszystkich grup wiekowych, pań i panów. Ma do zaproponowania interesujące pomysły na wizerunek, polepszenie prezencji. Współpracuje również z kilkoma stacjami tv przy stylizacji prezenterów i gwiazd ekranu.  

Branża: stylizacja, fryzjerstwo
Frazy: fryzjer Warszawa 
Aktualne pozycje: 1 miejsce w wyszukiwarce Google

 

Klient: http://www.realizacjebudowlane.com

Doświadczona i profesjonalna firma budowlana specjalizująca się w usługach dekarskich, elewacjach i budowie tarasów. Podejmują się budowy i remontu zarówno mniejszych budynków, krycia dachów jak i wielkopowierzchniowych budynków o dużej kubaturze. Jest zazwyczaj generalnym wykonawcą. Charakteryzuje się doskonałym wykonaniem zleceń oraz terminowym zakończeniem inwestycji.

Branża: budownictwo
Frazy: remonty dachów Warszawa
Aktualne pozycje: 1 miejsce w wyszukiwarce Google

 

Klient: http://www.nowe-tarasy.pl

Uszczelnienia tarasów to jedna z kategorii specjalistycznych usług budowlanych, wykonywanych przez firmę RITAPOL INVESTMENT. Zabezpieczenie i renowacja starszych budynków z zastosowaniem nowoczesnych technologii i materiałów. Firma wprowadza aktualnie nową usługę budowy i remontów tarasów drewnianych zwłaszcza z desek kompozytowych ryflowanych. Posiada w sprzedaży komplety materiałów do wykonania tarasów z kompozytów, odpornych na działanie trudnych warunków atmosferycznych. 

Branża: budownictwo, ogrody
Frazy: deski kompozytowe Warszawa
Aktualne pozycje: start pozycjonowania

 

Klient: http://www.pily.skoczylas.com.pl

Producent standaryzowanych pił taśmowych do drewna i metalu. Wytwarza piły na wymiar z dowolnej taśmy. Piły przeznaczone są do eksploatacji w warsztatach stolarskich, fabrykach meblowych, do urządzeń tnących drewno, przecierajacych tarcicę, do cięcia krzywoliniowego sklejek oraz płyt MDF.

Branża: narzędzia stolarskie i ślusarskie
Frazy: piły taśmowe, piły taśmowe do drewna, zgrzewanie pił taśmowych
Aktualne pozycje: 1 miejsce w wyszukiwarce Google

 

Klient: http://www.laweta.entro.pl

Auto pomoc drogowa, laweta do przewozu samochodów osobowych, także w układzie z przyczepą ( mozliwość przewożenia dwóch pojazdów jednocześnie). Holowanie pojazdów oraz przyczep kempingowych. Profesjonalna pomoc w razie stłuczki, awarii na drodze, sholowanie pojazdu do warsztatu. Przewozy pojazdów z za i do zagranicy. Teren działania cała Europa, miejsce bazowe Łódź. 

Branża: serwis samochodowy
Frazy: pomoc drogowa Łódź, holowanie Łódź cena
Aktualne pozycje: 1 miejsce w wyszukiwarce Google

 

Klient: http://www.efektwykonczenia.entro.pl

Remonty, budowa i przeróbki łazienek, flizowanie w Krakowie, układanie płytek i wszelkie prace zwiazane z usługami remontowo-budowlanymi. Aranżacje i projekty nowoczesnych łazienek. 

Branża: usługi budowlane
Frazy: glazurnik Kraków, remonty mieszkań
Aktualne pozycje: w trakcie realizacji

 

Klient: http://www.eternit.entro.pl

Prace oczyszczania i utylizacji płyt eternitowych z dachów, usługi dekarskie przy rewitalizacji starych typów dachów

Branża: dekarska
Frazy: usuwanie eternitu
Aktualne pozycje: 5 miejsce

 

INFOSPLITpozycjonowanie stro ..

INFOSPLIT
pozycjonowanie stron www

tel. +48 781 855 781