Systemy rezerwacji on-line

Jednym z czynników powodzenia w przedsięwzięciach hotelarskich, firm oferujących noclegi, kwatery, pokoje domki letniskowe na wakacyjny wynajem jest sprawne przeprowadzenie rezerwacji oferowanych obiektów. Promocja oferty takich biznesów ze względu na ogromną podaż , prowadzona jest wielotorowo: przez foldery reklamowe, poprzez rezerwacje biura podróży, przez oferty w rezerwacyjne w mediach społecznościowych, aż wreszcie na własnych stronach www hotelu, stronie www pensjonatu czy innego oferenta.

Udostępniamy takim firmom łatwy w obsłudze i posiadający unikalne funkcje system rezerwacji do strony www , który umożliwia indywidualizowanie obiektów, dedykowane, możliwe do samodzielnej modyfikacji opisy dostępności rezerwacji obiektów, wysyłanie powiadomień sms do administratora rezerwacji wprost ze strony www.

System umożliwia łatwe kreowanie nowych obiektów na własnej stronie www. Stan obłożenia rezerwacji jest prezentowany przy opisie obiektu w formie przejrzystego kalendarza, w który zarezerwowane daty są oznaczone odpowiednim kolorem.

Przykład implementacji takiego systemu rezrwacji ( tutaj również rezerwacji kursów jeździeckich w wyznaczonych ściśle terminach od-do jest na stronie http://www.domkirzepkowo.entro.pl 

Instalacja systemu jest automatyczna, na wygenerowanej w minutę stronie www system rezerwacyjny w pełnej opcji funkcjonalności jest już zainstalowany i gotowy do pracy.

Promocja SEO systemów..

Promocja SEO systemów rezerwacyjnych